Reklama: Domki
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z domkami turystycznymi. Największa baza ogłoszeń.


Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień elewacyjny ozdobny dekoracyjny murowy do ogrodu hydrotechniczny

Opis:

Nasza firma to w stu procentach polski producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak kamień elewacyjny i kamień hydrotechniczny oraz obudowy kominkowe i całe kominki i to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju.

Kopalnia kamienia naturalnego Grabowie I to jedno ze złóż będące własnością zakładu PPU Pawlik ze wsi Grabowie koło Woli Rożkowej na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim.
W tej kopalni i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć wydobywany piaskowiec naturalny tylko i wyłącznie sposobami mechaniczno-wyburzeniowymi przy pomocy koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatyczno-udarowej . Po użyciu wiertarki udarowo-pneumatycznej zakładamy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym z wodą do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową pozyskanego surowca skalnego.
Wydobyty piaskowiec kolorowy przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na : kamień dekoracyjny, kamień hydrotechniczny ,kamień ogrodowy oraz kamień na dom w postaci rustykalnej a także obudowy kominkowe i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Płytki stara cegła
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 293
Dodane: 2023.05.05
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj