Reklama: Domki
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z domkami turystycznymi. Największa baza ogłoszeń.


Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Płytki elewacyjne dekoracyjne na dom z ociepleniem kamień hydrotechniczny murowy

Opis:

Nasze przedsiębiorstwo PPU Pawlik to stu procentowy polski producent oferujący płytki elewacyjne przeznaczone do wykorzystania na elewacjach z ociepleniem ze styropianu oraz płyty szlifowane - wszystko z naszych własnych surowców skalnych. Pośród złóż piaskowca kolorowego, nasze materiały prezentują niepowtarzalną kolorystykę, cieszącą się uznaniem zarówno w kraju, jak i potencjalnie w Europie.

Nasz zakład górniczy, Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra II, to zarówno zakład górniczy, jak i złoże będące częścią Kamieniarstwa Pawlik zlokalizowanego w wsi Grabowie, koło Wólki Włościańskiej, na pograniczu województw łódzkiego i świętokrzyskiego, w bliskiej odległości od rzeki Pilicy.

Posiadamy pięć kopalń, a jedna z nich, Chełmska Góra II, specjalizuje się w wydobyciu wyłącznie piaskowca żółtego, używając jedynie technik bez użycia środków wybuchowych. Stosujemy koparki kołowe i gąsienicowe wyburzeniowe podsiębiernych wyposażone w narzędzia do odspajania lub kruszenia bloków kamienia naturalnego, występujących w stanie pierwotnym. Dodatkowo, wspieramy wydobycie za pomocą maszynowego ręcznego wiercenia za pośrednictwem wiertarek pneumatycznych. Po wierceniu, korzystamy z klinów trójdzielnych lub wypełniamy wywiercone otwory proszkiem pęczniejącym, aby odspajać większe bloki skalne. Otrzymany surowiec skalny przerabiamy, prowadząc jak najbardziej efektywne wydobycie i segregację jakościową w naszym zakładzie kamieniarskim w Grabowie.

W wyniku obróbki kamienia naturalnego w naszym zakładzie, oferujemy różnorodne produkty, w tym kamień dekoracyjny, kamień hydrotechniczny , kamień ogrodowy oraz kamień do elewacji w formie rustykalnej. Dodatkowo, wytwarzamy płyty szlifowane do wnętrz i pospółkę drogową, pochodzącą z wydobycia bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Płytki stara cegła
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 298
Dodane: 2023.11.09
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj