Reklama: Domki
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z domkami turystycznymi. Największa baza ogłoszeń.


Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Kontakt z użytkownikiem

Kontakt z użytkownikiem

Tutaj mogą się Państwo skontaktować z RSKO.
Imię
E-Mail
Wiadomość
Proszę wpisać dzisiejszą datę w formacie yyyy-mm-dd: *

 

Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kto kandydaci kandydat na prezydenta Radomska w Radomsku

Opis:

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP


Zapraszamy do odważnego kroku naprzód z doświadczonym liderem na czele! Poseł Krzysztof Ciecióra, obdarzony nie tylko wizją, ale także realizacją, wkracza w nową kadencję Sejmu, gotowy podjąć wyzwania, jakie stawia przed nami czas.

Ale to nie wszystko. OdNowa ma zaszczyt ogłosić, że Krzysztof Ciecióra zgłasza swoją kandydaturę na stanowisko Prezydenta Miasta Radomsko. Zbliżające się wybory 2024 roku w Radomsku to szansa na przemiany, a Krzysztof Ciecióra jest osobą, która nie tylko rozumie potrzeby miasta, ale także potrafi je zrealizować.

Dlaczego właśnie on? Bo Krzysztof Ciecióra to więcej niż polityk. To człowiek, który zna swoje korzenie, rozumie potrzeby społeczności lokalnej, a jednocześnie ma doświadczenie na szczeblu krajowym. Były wiceminister rolnictwa to gwarancja kompetencji i skuteczności.

Ale przede wszystkim, Krzysztof Ciecióra to rolnik. To nie tylko zawód, to powołanie. To głębokie zrozumienie ziemi, pracy i wartości, które należy chronić i wspierać. Jego droga do polityki zaczęła się od troski o polskie rol­nictwo i rolników. Teraz chce pójść krok dalej, zaangażować się jeszcze bardziej, tym razem w rozwój miasta, w którym mieszka i którego przyszłość mu zależy.

Wybory 2024 roku w Radomsku to moment, który może odmienić przyszłość miasta. Dajmy szansę temu, kto ma wizję, doświadczenie i determinację, by ją zrealizować. Oddajmy swój głos na Krzysztofa Cieciórę, bo teraz, więcej niż kiedykolwiek, Radomsko potrzebuje lidera, który wie, jak zbudować lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 301
Dodane: 2024.03.03
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj